Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

На фрегаті "Гетьман Сагайдачний" відбувся концерт на підтримку полонених моряків

15 квітня, 2019 - 10:35
Фото: mil.gov.ua

Рок-гурт «Друже Музико» на чолі з Максимом Трубніковим долучився до Всеукраїнської акції від «Музичного батальйону» і виступив з концертом на флагмані Військово-Морських Сил ЗС України перед військовими моряками та запрошеними гостями.

«Ви не забуті! Ми вас чекаємо!» — саме таке гасло сьогодні об’єднало декілька українських міст. Концерт на підтримку українських полонених моряків мав на меті в черговий раз звернути увагу світової спільноти на незаконні дії країни-агресора, передає прес-служба Міністерства оборони України на офіційному сайті.

«Сьогодні 24 військовослужбовця Військово-Морських Сил ЗС України перебувають в російському полоні, Щоб їх підтримати наші друзі з «Музичного батальйону» і рок-гурт «Друже Музико» завітали до нас з концертом і саме виступ на палубі військового корабля є дуже символічним. Так ми вкотре хочемо привернути увагу українського суспільства до цієї проблеми і ми знаємо — це побачать і міжнародні засоби масової інформації», — прокоментував заступник командувача ВМС ЗС України з морально-психологічного забезпечення капітан 1 рангу Андрій Урсол.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ