Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
Василь Сухомлинський, український педагог, публіцист, письменник, поет

У Зеленського заявили, що не будуть дебадувати з Порошенком у робочий час

15 квітня, 2019 - 20:54
Фото з архіву "Дня"

У виборчому штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського вважають недоцільною пропозицію виборчого штабу Петра Порошенка щодо проведення дебатів на НСК "Олімпійський" 19 квітня з 16:00 до 18:00

Про це заявив речник з питань виборчої кампанії штабу Зеленського Дмитро Разумков, передає "Інтерфакс-Україна".

У виборчому штабі Володимира Зеленського вважають недоцільною пропозицію Петра Порошенка щодо проведення дебатів на НСК "Олімпійський" 19 квітня з 16:00 до 18:00, оскільки в цей час ще не завершиться робочий день і всі охочі послухати кандидатів не зможуть дістатися стадіону, йдеться у повідомленні.

"Законом передбачено, що дебати відбуваються з 19:00 до 22:00 19 квітня, якщо я не помиляюся. Чому вони шукають щоразу якісь лазівки, щоб на НСК "Олімпійський" не прийти, - це питання. Насправді, якщо ми навіть говоримо про наших співгромадян, то в робочий час (з 16:00 до 18:00 п'ятниці, як запропонував раніше штаб Порошенка), в п'ятницю, їм буде важко прийти на стадіон, ніж увечері, коли в усіх вже закінчиться робочий день, щоб послухати кандидатів у президенти", - заявив Разумков. 

Він ще раз наголосив, що дебати згідно із законодавством мають розпочинатися о 19:00 19 квітня, і саме цей час спочатку і був запропонований штабом Зеленського.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ