Всяка диктатура вільного слова не терпить
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч

Докази агресії РФ буде представлено на міжнародному вебінарі

15 квітня, 2020 - 16:30
Фото: Reuters
Львівський безпековий форум презентує 22 квітня звіт про докази російської військової та невійськової агресії проти України в 2014-2018 роках на вебінарі "Агресія Росії проти України триває: чи вдасться втримати санкції?", організованому Німецьким фондом Маршалла США.
 
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
 
Відповідно до прес-релізу, звіт представить співголова Львівського безпекового форуму, лідер політичної партії "Об'єднання "Самопоміч" - Оксана Сироїд.
 
"Мета цього звіту - вкотре назвати російську війну в Україні її справжнім ім'ям і забезпечити українській та міжнародній спільноті необхідну вакцину від російської дезінформації та маніпуляцій. 
 
Незаперечні докази російської збройної агресії проти України, представлені у звіті, мають відновити справедливість і сприяти розробці дієвої міжнародної політики для стримування Росії", - заявляє Сироїд.
 
Чотиритомний англо-український звіт базується на даних із відкритих джерел: супутникових знімках, фото- і відеодоказах, офіційних документах, повідомленнях представників уряду України, міжнародних організацій та урядів іноземних держав.
 
"Росія має бути притягнута до відповідальності й покарана за всі злочини, які вона скоїла, інакше ... ми стикнемося з іще більшими загрозами та викликами", - наголосила лідер політпартії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ