Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

ЦВК зареєструвала 362 кандидатів у народні депутати України

15 червня, 2019 - 17:23
Фото: УНІАН

Центральна виборча комісія станом на 15 червня в одномандатних виборчих округах зареєструвала 362 кандидатів у народні депутати України.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК на офіційному сайті.

"Всього станом на 15 червня в одномандатних виборчих округах зареєстровано 362 кандидатів у народні депутати України, в тому числі: які балотуються у порядку самовисування – 318, висунутих політичними партіями – 44", - повідомили у ЦВК.

Так, 15 червня на черговому засіданні Комісія зареєструвала 76 кандидатів у народні депутати, які балотуються в ОВО у порядку самовисування.

Окрім того, сьогодні Комісія зареєструвала 22 кандидатів у народні депутати, висунутих політичними партіями, в ОВО на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Також відмовлено в реєстрації чотирьох кандидатів у народні депутати України: Овчаренко М.Ю. – в ОВО № 95, Ютіна С.В. – в ОВО № 184, Шоломитського В.В. – в ОВО № 222, а також Поровського М.І., висунутого Республіканською Християнською партією в ОВО № 154, у зв’язку з відсутністю документів, зазначених відповідно у частинах другій та першій статті 55 виборчого закону.

Зареєстровано і довірених осіб деяких кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ