Нації, де переважають «нейтральні»... неминуче засуджені на смерть і рабство.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Низка журналістів заявила про звільнення з телеканалу Zik

15 червня, 2019 - 19:24
Фото: radiosvoboda.org

Низка журналістів вже заявила про звільнення з Zik. Серед них – редакторка Тетяна Вергелес, яка заявила, що «її Zik закінчився», а також ведучі Роман Недзельський і Вахтанг Кіпіані.

Про це пише Радіо Свобода.

Таке рішення журналісти прийняли через те, що народний депутат від «Опозиційного блоку» і соратник політика Віктора Медведчука Тарас Козак став власником телеканалу Zik, повідомляє інший канал політика, «112 Україна». Сам Козак називає це придбання «осмисленим та відповідальним кроком».

Про це також написав у своєму Facebook журналіст Дмитро Тузов.

“Українські журналісти, зокрема, телеканалу "ZiK", аби не стати колаборантами з провайдерами інформаційної агресії проти України, змушені залишати свої робочі місця, студії, ньюз-руми. Про свою неможливість працювати на каналі Віктора Медведчука, заявили Сергій Рахманін, Вахтанг Кіпіані, Роман Недзельський, Ольга Мовчан, Тетяна Вергелес, топ-менеджер Ігор Туркевич. Медійники звільняються не від хорошого життя. Вони люблять свою справу, свої програми й працюють якісно. Натомість тепер каналом ZiK керуватиме громадянин Росії Алексей Семенов”, - написав журналіст.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ