Високо піднімаються ті дерева, у яких глибоке коріння.
Фредерік Містраль, провансальський поет і лексикограф, лауреат Нобелівської премії з літератури 1904 року

У Шотландії відмовились від другого референдуму про незалежність

15 липня, 2016 - 14:57
Фото з архіву "Дня"

Міністр у справах Шотландії британського уряду Девід Манделл повідомив, що шотландці не налаштовані на проведення другого референдуму про незалежність, передає Daily Mail.

В інтервʼю Радіо ВВС Манделл  зазначив, що "люди в Шотландії не хочуть ворушити це отруйне і спірне питання щодо другого референдуму про незалежність Шотландії, враховуючи  розмитість ситуації навколо переговорів з ЄС (про вихід Британії з Євросоюзу)".

Міністр також наголосив на тому, що новий уряд Британії прагне того, аби шотландський уряд приймав активну участь у переговорах про вихід Британії з ЄС і щоб роль шотландських міністрів у цих переговорах була якомога важливішою для того, аби показати ЄС "спільну британську позицію".

Як відомо, на історичному референдумі у Великій Британії щодо членства країни в ЄС 23 червня за вихід Британії з ЄС проголосували 51,9% виборців, тоді як за те, щоб залишитися у складі ЄС, проголосували 48,1%.

62% виборців Шотландії проголосували за те, щоб Британія залишилась в ЄС. Після цього перший міністр Шотландії Нікола Стерджен 25 червня заявила, що шукатиме "термінових дискусій" з Брюсселем з метою "захистити місце Шотландії у ЄС".

Нагадаємо, що ми вже повідомляли, що Британія має офіційно заявити про своє бажання покинути ЄС.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...