Влада спирається на всіх, хто живе в брехні.
Вацлав Гавел, чеський політик та громадський діяч, дисидент, критик комуністичного режиму, драматург та есеїст, дев'ятий та останній президент Чехословаччини та перший президент Чехії

На Харківщині активісти відновлюють будинок Григорія Сковороди

15 серпня, 2016 - 11:02
Фото з сайту Prostir.Museum

У селищі Бабаї Харківської області є будинок, в якому деякий час жив Григорій Сковорода.

Про це повідомляє Prostir.Museum.

Дослідники кажуть, що саме в цьому будинку він написав половину «Харківських байок». Поруч з будинком зберіглося дивовижне джерело - «Колодязь Сковороди». І хоча зараз сама будівля знаходиться в аварійному і дуже жалюгідному стані, активісти організували акцію щодо приведення його в порядок. У планах небайдужих - перетворити будинок Сковороди в культурний центр.

Перший суботник з благоустрою «Будинку Сковороди» відбувся 6 серпня, за сприяння селищного голови. Активісти зібрали та вивезли сміття, бур'яни і чагарники. Завершилася робота екскурсією в місцевий Бабаївський історико-краєзнавчий музей та частуванням кашею з вогню.

Організатори запрошують всіх активістів та небайдужих долучитися до важливої справи.

«Зараз ця будівля частково зруйнувалая і потребує нашої допомоги. Для прибирання в будинку і навколо нього, для приведення його в порядок - потрібні волонтери! Бабаївська громадськість і селищна рада нададуть знаряддя праці, машину для вивозу сміття. Ми очистимо приміщення будинку, полагодимо дах, зробимо місце чистим, безпечним і красивим. Після заходу — нас чекає цікава екскурсія в краєзнавчий музей Бабаєв, каша і задоволеність від виконаної великої роботи», - повідомляють на сторінці в Facebook організатори.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...