Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Таліби атакували військову базу в афганській провінції Баглан: 45 загиблих

15 серпня, 2018 - 12:30
Фото Etleboro.org

В провінції Баглан на півночі Афганістану в результаті нападу бойовиків угруповання "Талібан" на військову базу 45 солдатів загинули. Про це пише Tolo News.

Таліби напали на базу Аллахуддін 14 серпня в одному з районів провінції. За інформацією джерел, в результаті нападу вбиті 35 військовослужбовців та 10 місцевих поліцейських.

Місцева поліція підтвердила факт нападу, але не надала інформації про загиблих. Співробітники служби безпеки поки взагалі не прокоментували атаку.

За останні два дні в Афганістані це вже другий великий напад "Талібану" на військові бази.

У понеділок у північній провінції Фар'яб афганські військові здалися талібам, які оточили їхню базу. База перебувала в облозі протягом 48 годин.

Як повідомлялося раніше, у провінції Газні в центральному Афганістані щонайменше 100 солдатів афганської армії та співробітників силових структур "зникли або загинули" під час боїв із талібами, що тривають з 10 серпня.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ