Істина - пробний камінь самої себе та брехні.
Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, науковець, політичний та релігійний мислитель

В Ірпіні пройде VIІ чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд

15 серпня, 2018 - 12:05
Фото: Facebook

З 19 по 25 серпня 2018 року в Ірпіні пройде VIІ чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України на офіційному сайті.

У змаганнях братимуть участь 12 збірних команд з Молдови, Естонії, Білорусі, Ізраїлю, Сполучених Штатів Америки, Польщі (дві команди), Австрії, Чеської Республіки, Об'єднаних Арабських Еміратів, Республіки Болгарія, Іспанії.

Керівництво проведенням змагань здійснюється Міжнародним об'єднанням українських громад «Четверта хвиля», Міністерством молоді та спорту України, Київською обласною державною адміністрацією, управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, Ірпіньською міською радою, Федерацією футболу України та за сприяння Національного олімпійського комітету України і Світового конґресу українців.

Змагання проходитимуть у Ірпіні (стадіон «Чемпіон», вул. Соборна, 183, стадіон УДФСУ, вул. Університетська, 31) та у смт Гостомель (стадіон «Центральний», вул. Свято-Покровська, 81).

Урочисте відкриття за участі учасників змагань, представників дипломатичного корпусу, керівницта Міністерства молоді та спорту, НОК України та СКУ відбудеться 21 серпня о 9.30 на стадіоні «Чемпіон».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...