Труднощі подолання гір лишилися позаду. Перед нами — труднощі руху рівниною.
Бертольт Брехт, німецький письменник, драматург, громадський діяч.

У Національній академії вшанували курсанта, що став кращим іноземним випускником Королівської академії

15 серпня, 2019 - 12:13
Фото Прес-служби Національної академії СВ

Сьогодні, 15 серпня, колектив Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного вшанував свого колегу – курсанта факультету ракетних військ і артилерії Артема Бараненка, який днями повернувся з навчання у Королівській академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті.

Про це повідомляє Прес-служба Національної академії СВ.

Цьогоріч серед 33-х офіцерів і кадетів Королівської академії сухопутних військ, які представляли збройні сили 22-х країн, курсант Національної академії визнаний найкращим іноземним випускником. За найвищі результати у навчанні та під час іспитів Артем отримав «Меч найкращого закордонного випускника». Цю особливу відзнаку нашому курсанту вручив заступник Верховного головнокомандувача об'єднаних збройних сил НАТО в Європі, генерал сер Джеймс Еверард.

Всього, з 1997 року, у Королівський академії сухопутних військ навчались 15 українців. Артем став першим нашим співвітчизником, який удостоївся цієї високої відзнаки в стінах цього закладу.

Привітав та подякував Артемові Бараненку за його успішне навчання у британській королівській академії та достойне представлення в очах світової спільноти нашої держави й Збройних Сил особисто начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук.

- Дякую, що мільйони українців отримали ще один привід пишатись своєю країною, своєю молоддю, своєю армією, – сказав генерал-лейтенант Павло Ткачук. - Дякую, що підтвердив високий авторитет Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, як одного з провідних вищих військових навчальних закладів Європи.

Опісля, за дорученням Міністра оборони України, він вручив курсанту Артему Бараненку відзнаку Міністерства оборони України нагрудний знак «За зразкову службу».

В свою чергу, подякував керівництву Академії й свого факультету за надану можливість отримати військову освіту за кращими світовими стандартами та підтримку й сам Артем Бараненко.

- Ця символічна шабля, беззаперечно, є також відзнакою моїх викладачів та наставників, як українських, так і британських. Всіх офіцерів та працівників, які ділились та діляться зі мною своїми знаннями та досвідом. Всіх, хто впродовж мого навчання й відбору на нього мене підтримував та вірив у мене, - наголосив він.

На завершення Артем Бараненко сфотографувався на пам'ять з керівництвом вишу та поспілкувався з численними представниками засобів масової інформації.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ