Та й що ж то за народ, коли про свою користь не дбає і очевидній небезпеці не запобігає?
Іван Мазепа, український державний діяч, гетьман Лівобережної України, гетьман Війська Запорізького обох берегів Дніпра

23 серпня литовці збираються стати живим ланцюгом від Вільнюса до білоруського кордону в знак солідарності з народом Білорусі

15 серпня, 2020 - 12:53
Фото з відкритих джерел

Відомий литовський тележурналіст Андрюс Тапінас повідомив, що в Литві збираються вибудувати живий ланцюг від центру Вільнюса до кордону Білорусі 23 серпня.

Про це повідомляє The Village Беларусь.

"Зараз треба показати нашим сусідам (білорусам), що Литва і Білорусь єдині в своїй боротьбі за свободу, як це було ще за часів Великого Князівства Литовського", - написав журналіст.

Він нагадав, що 31 рік тому жителі трьох прибалтійських країн організували масштабну акцію - "Балтійський шлях" - ланцюг на 600 кілометрів.

Нову акцію планують почати в річницю цієї події - 23 серпня о 19:00, від Соборної площі у Вільнюсі до кордону з Білоруссю.

"Нехай поруч з нашими триколорами злетить червоно-білий прапор Білорусі. Нехай Vytis (литовський герб "Погоня") знову вкаже шлях до свободи", - написав він.

Відзначимо, 10 серпня в Києві під будівлею посольства Білорусі в Україні за адресою Михайла Коцюбинського, 3 активісти провели акцію солідарності з білорусами

Під час акції поліція затримала 6 людей, серед них - експолітв'язня Кремля Олександра Кольченка

12 серпня акцію-солідарності з Білоруссю та вимогою до української влади не визнавати вибори в країні провела "Демократична Сокира" на Майдані Незалежності.

13 серпня активісти організували чергову акцію в підтримку білорусів під посольством країни.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ