В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

Лукашенко відмовився від міжнародного посередництва

15 серпня, 2020 - 20:10
Фото: Reuters

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не збирається вести діалог за участю зарубіжних посередників для врегулювання ситуації в країні.

"За кордоном Білорусі пропонують якесь посередництво, створюють для країни закордонний уряд. Слухайте, у нас є нормальний уряд, створений за Конституцією. Нам не потрібні ніякі закордонні уряди, ніякі посередники", - сказав Лукашенко на нараді в центрі стратегічного управління в міністерстві оборони Білорусі в суботу, 15 серпня, пише Deutsche Welle.

"Мені здається, що, не ображаючи керівництво цих республік, я хочу сказати: ви у себе порядок наведіть", - додав він. "Ніякий уряд ні за кордоном, хай де б то було, нам не потрібно, і управляти він країною не буде ніколи. Невже історію не вивчали?"- цитує Лукашенка державне агентство БелТА.

Лукашенко також зауважив, що "ситуацію ми утримаємо". "Ви не гірше за мене знаєте, що відбувається в країні. Потихеньку починають або продовжують розгойдувати обстановку, наше суспільство. Дісталися до трудових колективів. Я вже багато разів говорив про це. Просто хочу в черговий раз сказати, що з цього нічого не вийде. Країну ми нікому не віддамо. Ситуацію ми втримаємо", - вважає Лукашенко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ