Та й що ж то за народ, коли про свою користь не дбає і очевидній небезпеці не запобігає?
Іван Мазепа, український державний діяч, гетьман Лівобережної України, гетьман Війська Запорізького обох берегів Дніпра

Лукашенко звернувся до Путіна, оскільки бачить в ситуації в Білорусі загрозу і РФ

15 серпня, 2020 - 14:23
Фото: Reuters

Президенти Білорусі і Росії Олександр Лукашенко і Володимир Путін провели в суботу телефонну розмову, повідомляє близький до прес-служби глави білоруської держави Telegram-канал "Пул першого".

"Лукашенко і Путін поговорили телефоном. Обговорили ситуацію, яка складається всередині і навколо Білорусі", – повідомляє Telegram-канал.

Раніше Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що хоче зв'язатися зі своїм колегою Володимиром Путіним, щоб обговорити ситуацію в республіці, так як бачить в ній загрозу не тільки Білорусі, але і Росії.

"Фактично за сценарієм розгортається агресія проти Білорусі. Треба зв'язатися з Путіним, президентом Росії, щоб я міг з ним переговорити зараз. Тому що це вже загроза не тільки Білорусі", - заявив Лукашенко в суботу. Його цитує держагентство БелТА.

"Знаєте, деякі росіяни, я дивлюся, там, занадто розумні, починають кричати: ось, Білорусь, так, що не так ... Я хочу сказати, що захист сьогодні Білорусі - це не менше, ніж захист всього нашого простору, Союзної держави, і приклад іншим. Якщо білоруси не витримають, покотиться ця хвиля туди. Тому за нас так вчепилися ", - вважає Лукашенко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ