Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Радбез ООН не прийняв резолюцію США щодо продовження збройового ембарго для Ірану

15 серпня, 2020 - 09:27
Фото: Reuters

Рада безпеки ООН відхилив проект резолюції США про продовження збройового ембарго проти Ірану. Термін його дії закінчується 18 жовтня.

Про це повідомляє Reuters.

За його продовження проголосували США і Домініканська Республіка. Росія і Китай виступили проти. Ще 11 країн, у тому числі Франція, Великобританія і Німеччина, утрималися.

Таким чином, проект резолюції був відхилений. Для його прийняття потрібно дев'ять голосів "за" і відсутність накладення вето з боку п'яти постійних членів - Великобританії, Китаю, РФ, США і Франції.

За словами держсекретаря США Майка Помпео, СБ відхилив "розумну резолюцію" і "відкрив шлях до того, щоб найбільша у світі країна-спонсор тероризму продавала і купувала озброєння".

"Ми будемо працювати й надалі, щоб теократичний режим не мав свободи продажу і купівлі озброєнь, які загрожують серцю Європи, Близькому Сходу і світу в цілому", - зазначив він.

Нагадаємо, на початку цього року Міністерство фінансів США розширило санкції проти Ірану. У новий список увійшли кілька юридичних осіб і бізнесмен Алі Баяндорян, пов'язаний з компанією Triliance Petrochemical. Компанія також включена в список санкцій. Вказується, що вона пов'язана з Національною нафтовою компанією Ірану, так само як і зареєстрована в ОАЕ Beneathco.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ