Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

200 бійців повернулося до Львова на ротацію

15 вересня, 2014 - 20:08

Сьогодні до Львова в рамках ротації повернулися близько 200 бійців Львівського полку Національної гвардії України, які вже вдруге виконували бойові завдання на Донбасі, передає УНІАН

Як повідомив начальник групи зв’язків із громадськістю Західного територіального управління Національної гвардії України Вадим Голуб, полк брав участь у звільненні міст Дзержинська, Маріуполя, Лисичанська, Слов’яносербська та ніс службу на блокпостах в зоні АТО.

За дві поїздки до зони АТО львівський полк Нацгвардії втратив двох бійців, які загинули під час бойових дій, четверо військовослужбовців отримали поранення. Наразі ще близько 200 бійців Західного територіального об’єднання Національної гвардії України несуть службу в Маріуполі.

Бійців біля військової частини Нацгвардії зустрічали рідні, близькі та львів’яни, які принесли квіти та синьо-жовті повітряні кульки. Діти, які зустрічали своїх батьків, дісталися на БТР і виконали Державний гімн України.

Як зазначив начальник управління Західного територіального об’єднання Національної гвардії України Юрій Аллеров, військовослужбовці успішно виконували всі поставлені перед ними завдання. Він також подякував волонтерам і громадським активістам, які допомагали бійцям під час їх перебування в зоні АТО.

Він також зазначив, що бійці матимуть два тижні відпустки на перепочинок та відновлення сил.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ