Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

На зміну "Доріану" іде "Умберто"

15 вересня, 2019 - 14:40
Фото bbc.com

Тропічний шторм "Умберто", що сформувався в Атлантиці, в суботу пройде на північний захід від островів Багамського архіпелагу, повідомляє Національний центр США зі спостереження за ураганами і Національне агентство з надзвичайних ситуацій Багамських островів.

Нині в зоні дії "Умберто" швидкість вітру досягає 64 км / год., очікується його посилення до 100 км / год. Не виключено, що цей тропічний шторм на шляху до американського штату Флорида через два-три дні посилиться до урагану.

Представник Національного агентства з надзвичайних ситуацій Багамських островів Карл Сміт повідомив журналістам, що "Умберто" може вплинути на проведення рятувальних та відновлювальних операцій на Багамських островах, серйозно постраждалих від удару недавнього урагану "Доріан".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ