Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Україна знайшла себе як європейська демократія, - Волкер

15 вересня, 2019 - 21:28
Фото: Facebook / U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Україна - сучасна, європейська, демократична, прозахідна частина Європи. Україна знайшла себе як європейська демократія, заявив спец-представник США в Україні Курт Волкер.

"Якщо подивитися на політику, на результати виборів політичних партій в парламент, понад 75%, десь 85% крісел в парламенті належать тим, хто схильний до західної орієнтації. Відсоток тих, хто проти, зменшився. Якщо подивитися на молодше покоління, то його прозахідний вибір поза сумнівом", - сказав він в інтерв'ю ТСН.

Він також повідомив, що наразі ключовою темою діалогу між Україною та США є допомога Україні зробити свою оборону найефективнішою.

"Що ми намагаємося робити, то це працювати з Україною разом. Допомагаємо реформувати, модернізувати армію, зробити її професійною. Робимо це на всі 360 градусів. Ідентифікуємо провали, що Україна може зробити сама, де американська підтримка буде найефективнішою. Це й повітряна оборона, і берегова оборона, і надання зброї, яке ми розглядаємо у майбутньому. Я не маю повноважень зараз ділитися цим з вами тут. Але це зараз ключова тема діалогу між Україною та США - як ми можемо найкращим чином допомогти Україні зробити свою оборону найефективнішою", - сказав Волкер.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ