Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Українська паралімпійська збірна здобула 40 медалей на ЧС з плавання у Лондоні

15 вересня, 2019 - 22:30

Українська паралімпійська збірна виборола потужну перемогу на чемпіонаті світу з плавання, який зараз проходить у Лондоні. Серед 60 країн-учасниць Україна - перша у турнірній таблиці (за підсумком п'яти змагальних днів).

У нас аж 40 медалей: 14 золотих, 16 срібних і 10 бронзових, повідомляється на офіційному сайті Національного комітету спорту інвалідів України.

В п'ятий день змагань було 8 нагород - це справжній подарунок Україні в День фізичної культури і спорту, який цього року припав саме на 14 вересня (зазвичай його відзначають у другу суботу вересня).

Золоті медалі:

Крипак Максим - переміг "батерфляєм" на дистанції 100 метрів. Це вже четверте золото українця, який виступає у класі S10  - спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату.

Денисенко Ярослав - переміг на дистанції 100 метрів вільним стилем. Має порушення зору класу S12.

Мерешко Єлизавета - стала першою на дистанції 50 метрів вільним стилем з рекодом цих змагань. В неї теж порушення зору класу S12.

Срібні медалі:

Верекса Максим - став другим на дистанції 100 метрів вільним стилем. Має порушення зору класу S12.

Вікторія Савцова - стала другою на дистанції 50 метрів вільним стилем. Її клас - S6 (спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату).

Піддубна Марина - друге місце на дистанції 100 метрів вільним стилем (клас S11 - спортсмени з порушенням зору).

Бронзові медалі:

Трусов Андрій - став третім на дистанції 200 метрів комплексним плаванням (клас SM7 - спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату).

Гаращенко Кирило - третє місце на дистанції 200 метрів комплексним плаванням (клас SM13  - спортсмени з порушенням зору).

У турнірній таблиці Україна - перша (40 медалей), друге місце в Італії (36 медалей), третя - Великобританія (33 медалі), четверте місце посіла Російська Федерація (41 медаль, але більшість з них - бронзові), п'яті - США (25 медалей).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!