Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

Повний кавалер ордена «За мужність» Павло Чайка став почесним громадянином міста Рожище на Волині

15 жовтня, 2015 - 13:05

Українська Вікіпедія розкаже, що у свої 27 років український військовий, лейтенант Збройних Сил України Павло Чайка є третім за історію незалежної України повним кавалером ордена «За мужність». Був поранений під Красним Лиманом, від реабілітаційного періоду відмовився та повернувся до частини. Вийшов з оточення під Мар'їнкою на відібраному у терористів КАМАЗі. Відбув дві ротації в Донецькому аеропорті, брав участь у боях за Дебальцеве. А родом він із містечка Рожище. Мама, Ольга Лемпідівна Чайка, каже: родина тривалий час не знала, що Павло перебуває на Сході. Він не признався навіть про поранення, а мама все думала, що син ніколи її не обдурить... І випадково з Інтернету дізналася і про поранення, і про те, що знову воює. Син завжди хотів бути військовим, тому і вступив у Луцький військовий ліцей, опісля здобув вищу юридичну освіту. У рідному містечку останній раз був у відпустці на початку серпня.

Клопотання про присвоєння Павлу Чайці звання почесного громадянина Рожищ висували «Громадська рада з розвитку міста Рожище» і місцева «Народна самооборона». Сесія міської ради прийняла рішення про присвоєння цього звання Павлу одноголосно, повідомляє Наталія МАЛІМОН, «День», Луцьк.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ