Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

3-му полку подарували картину із Святославом – як оберіг для одноіменного полку

15 жовтня, 2019 - 16:35

3-му полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго подарували картину з зображенням князя Святослава та його воїнів. Про це йдеться на сайті полку.

За словами художниці Ольги Козловської, ідея написати картину виникла, коли полк отримав найменування на честь Святослава Хороброго. За основу Ольга взяла сюжет картини Володимира Кирєєва «Князь Русі-України Святослав Хоробрий перед боєм: перемогти або вмерти!».

На полотні вона так само зобразила князя разом із військом, проте якщо на класичній картині за спиною князя верхи на коні стоять русичі, то на роботі художниці – сучасні воїни, захисники України.

 «Захотілося написати картину з сучасними воїнами на чолі з князем Святославом, який їх оберігає і веде до перемоги. Таким чином об’єднати історію і сучасність. Там є прапор України, а військовослужбовці дивляться на схід – у бік нашого ворога», - зазначила Ольга Козловська.

Дарунок прийняв командир полку полковник Олександр Трепак, роботу зберігатимуть у музеї полку.

Інна Тільнова, м.Кропивницький

Фото з сайту полку

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ