Справжня особиста свобода неможлива без економічної безпеки і незалежності. Голодні та безробітні люди — це кадри для диктатури.
Франклін Делано Рузвельт, 32-ий президент США, демократ.

У рамках патрулювання Чорного моря до Одеси прибув ракетний есмінець США

15 жовтня, 2019 - 18:30
Фото: Facebook / USS PORTER (DDG-78)

Американський ракетний есмінець Porter прибув до Одеси в рамках проведення патрулювання в напруженому регіоні Чорного моря.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у Facebook.

“13 жовтня, у 244 річницю ВМС ЗС США та напередодні Дня Захисника України, американський ракетний есмінець „Porter“ прибув до Одеси в рамках продовження посилення патрулювання в напруженому регіоні Чорного моря”, — йдеться у повідомленні.

Вказано, що це вже сьомий візит американського військового корабля в Чорне море з початку 2019 року і другий — до Одеси, перший відбувся у серпні. Торік есмінець брав участь у щорічних навчаннях “СіБриз2018” Sea Breex exercise 2018.

“Відвідування американським есмінцем Чорного моря — це плановий захід, націлений на те, щоб показати прихильність Вашингтона до вільного судноплавства”, — додали у Генштабі.

Повідомляється, що під час візиту американського есмінця до Одеси в рамках українсько-американського двостороннього співробітництва відбудеться ряд запланованих заходів, зокрема він візьме участь у тренуваннях типу PASSEX і, традиційно, між екіпажами кораблів двох країн відбудуться спортивні змагання.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ