...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

Український політв’язень Шумков оголосив голодування

15 жовтня, 2019 - 19:15
Фото: Facebook / Свободу Олександру Шумкову - FreeShumkov

Український політв’язень Олександр Шумков, який перебуває в російській колонії, оголосив голодування з вимогою припинити шантаж з боку Росії з використанням ув’язнених на перемовинах в "мінському" та "нормандському" форматах.

Про це Шумков повідомив у листі, що його оприлюднила у Facebook тітка ув'язненого українця Людмила Шумкова.

"…Я прийняв рішення з завтрашнього дня розпочати голодування з вимогою припинити шантаж з використанням нас, ув’язнених, на перемовинах в "мінському" та "нормандському" форматах, і щоб нарешті російський омбудсмен зреагувала на мої листи та публічні заяви Денісової. Сподіваюсь, що мою позицію почують інші наші політв’язні в російських в’язницях та підтримають", - написав Шумков у листі, що датований 13 жовтня.

На думку Шумкова, російська сторона шантажує Україну, пов’язуючи питання обміну політв’язнів з відведенням військ і внесенням змін до Конституції.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ