Одна із ознак мистецтва - це його нестримний вплив на розвинений інтелект.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

Бійня в Одесі організована ФСБ і ГРУ Росії за наказом Путіна, - Олександр Сосновчик

15 листопада, 2019 - 12:41
Фото Reuters

Бійня в Одесі організована ФСБ і ГРУ Росії за наказом Путіна. Мета спецоперації - створити потрібну картинку і громадський фон для збройного вторгнення в Україну. Одеські сепаратисти були використані «втемну».

Про це повідомляє видання New Rezume.

Перед проросійськими бойовиками стояло завдання спровокувати масове побоїще з футбольними фанатами, які в Україні займають активну проукраїнську позицію. Бойовий загін російських активістів спочатку був менше фанатського, але людей запевнили, що відразу після нападу прийде підкріплення і на їхньому боці буде міліція. Міліція дійсно спочатку виступила на боці сепаратистів, але потім ситуація різко змінилася. Зникли провокатори, а людей заманили і замкнули в будинку одеського Будинку профспілок. Люди так і не зрозуміли, що їх використовували просто як гарматне м'ясо для телекартинки, заманили в пастку і просто підпалили. Рятували російських бойовиків самі одесити.

Якби не допомога простих людей, жертв виявилося б ще більше. Фінансування операції проводилося членами команди колишнього президента України Віктора Януковича. Участь в організації побоїща брали вищі міліцейські чини Одеської області і середня міліцейська ланка, яка отримала грошову винагороду. Люди, що стріляли в мирних українських демонстрантів, вже знаходяться на території Росії.

Володимир Путін, що не виявляв раніше співчуття до Україні після розстрілу мирних людей на Майдані, дуже оперативно перейнявся і висловив співчуття сім'ям загиблих. Сьогодні українські спецслужби затримали трьох росіян, які брали участь в організації цієї провокації. Це Мефедов Євген Ігорович, 1983 року народження, уродженець м. Йошкар-Ола. З його слів, батько працює в МНС РФ. Ще двоє затриманих - громадянин РФ Красильников Андрій Володимирович, 1966 року народження, житель міста Нижній Новгород, та громадянин РФ Золоташко Олександр Олександрович, 1976 року народження. З його слів, батько співробітник ВВ РФ, який проходить службу в м. Харп Тюменської області і живе в м. Нижній Новгород.

Ось думка експерта Ірини Тихомирової:

"Мені абсолютно очевидно, що трупи в Будинку Профспілок в Одесі - справа рук ГРУ. Для ескалації напруженості і можливості маніпуляції свідомістю мас.

Пожежа (в плутанині неможливо встановити, хто підпалив) виникла на 2-3 поверсі. Будинок профспілок - багатоповерховий будинок. У людей, що знаходяться всередині будівлі, що горіла, була можливість піднятися на верхні поверхи і дожити до гасіння пожежі та порятунку пожежними. Або вистрибнути у вікна нижніх поверхів, де їх з альтруїзму і для подальших судів ловили і рятували «ідеологічні противники». Але (чомусь???) всі загиблі віддали перевагу жертовно чекати смерті саме на нижніх поверхах. Причому, звертаю увагу, серед загиблих немає жодного трупа в типовій для пожежі «позі боксера» (руки-ноги навіть показово обгорілих жертв в розігнутому положенні).

Деякі жертви пасивно сидять-лежать на сходинках, навіть не намагаючись вибратися з вогнища. Навряд на трупах жертв знайдуться сліди «контрольного в потилицю» (це дуже незграбно для ГРУ). Я б поставила запитання судмедекспертам, хімікам-біохімікам: який ГАЗ (нервово-паралітичної дії) привів до смерті вже пасивних жертв? Екскурс в історію (підказка): «Норд-Ост», «Хромая Лошадь». ГРУ свідків не залишає."

"Путін і його команда на крейсерській швидкості мчать до міжнародному трибуналу. І одеський епізод стане одним з найгучніших поряд з Бесланом, Норд-Остом, вибухами житлових будинків у Москві, вбивством Олександра Литвиненка та іншими злочинами Путіна. Суд можна буде провести в українському місті Севастополь", - зазначає Сосновчик.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ