Найрідкісніша мужність - це мужність думки
Анатоль Франс - французький прозаїк, літературний критик

На 63-му році життя помер визначний український художник-карикатурист Юрій Кособукін

16 січня, 2013 - 16:33
МАЛЮНОК ЮРІЯ КОСОБУКІНА

Протягом майже сорока років його роботи прикрашали сторінки газет у багатьох країнах світу. Юрій Кособукін був визнаним майстром свого жанру. На його рахунку — понад 400 нагород міжнародних конкурсів, а також більше 90 гран-прі та перших премій. Персональні виставки Юрія Кособукіна з успіхом відбувалися в Україні, Франції, Німеччині, Польщі, Росії та в інших країнах світу.

1988 року за свою гуманістичну творчість Юрій Кособукін був нагороджений Фондом міжнародних премій орденом Миколи Чудотворця «За видатний внесок в примноження добра на землі».

Пішла з життя хороша, талановита людина. Але пам’ять про неї залишається нам.

Михайло ФРЕНКЕЛЬ, Ірина ПАВЛОВСЬКА, Анатолій ЦИБУЛЬСЬКИЙ, Олег МАРКЕВИЧ, Володимир ГОВОРУХА

Колектив «Дня» щиро співчуває рідним і друзям Юрія. Тужить разом із вами. Нам не вистачатиме світлого, розумного, іронічного його погляду на світ і самих себе...

Довідка

Народився Юрій Кособукін 14 травня 1950 року в місті Іман (Приморський край, Росія). У 1973 році закінчив Харківський авіаційний інститут. Працював в ОКБ Антонова в Києві. У 1976 р. - перша публікація в пресі (газета "Комсомольська правда").

Друкувався в багатьох газетах і журналах в країні і за кордоном. Учасник конкурсів та колективних виставок.

Здобув понад 300 міжнародних нагород, серед яких - більш як 90 гран-прі та перших премій. Персональні виставки мав у Німеччині, Італії, на Кубі, у Польщі, Росії, Туреччині, Франції та Україні.

У 1998 році нагороджений найвищою відзнакою Фонду Міжнародних премій - орденом Миколи Чудотворця "За визначний внесок у примноження добра на землі".

Досмеялся до ордена

Юрій КОСОБУКIН: «Мексиканський серіал «Дика Роза» я б дивився, якби мені платили 1000 доларів за кожну серію»

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ