Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Шторм виніс на узбережжя Шотландії "скелет Нессі"

16 лютого, 2020 - 22:52
Фото: Fubar News

Шторм «Кіара» вимив на узбережжя Шотландії в окрузі Абердиншир таємничий гігантський скелет морського мешканця. 

Останки були виявлені на пляжі, коли по всій Шотландії спостерігалися пориви вітру до 144 км / год і проливні дощі, відзначають британські ЗМІ, повідомляє видання Techno.NV.

Більшість тих, хто бачив скелет, припустили, що це кит або косатка, в той час як інші відкинули це припущення, сказавши, що «роги» істоти роблять її акулою-лисицею, яка влітку зустрічається в британських водах. Це припущення не зовсім фантастично — окремі екземпляри цієї акули перевищують 6 м в довжину.

Морські біологи були збиті з пантелику і не змогли визначити вид тварини по одній фотографії. Зокрема, професор Девід Люссо з Університету Абердіна сказав, що йому буде потрібна додаткова інформація.

«На жаль, тільки по цій фотографії ми не можемо сказати нічого, крім того, що це, ймовірно, кит. Нам знадобляться знімки передньої частини і нам доведеться трохи повозитися, щоб „встановити особу“ цієї істоти», — сказав учений.

Втім, мешканці Шотландії не змогли залишити без уваги ще одну теорію — про лохнеське чудовисько, яке «втекло» зі свого озера неподалік. «Нессі! Вона вибралася в море на свою погибель», — написав один з користувачів Twitter. Інший коментатор припустив, що Нессі не змогла адаптуватися до солоної води.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ