Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

В Ужгороді відбувся багатотисячний мітинг «Вставай, Україно!»

16 березня, 2013 - 13:16
Фото з frontzmin.ua

Юлія Тимошенко та Юрій Луценко вийдуть на свободу, коли українці вийдуть на вулицю, - заявив на мітингу «Вставай, Україно!» в Ужгороді в п’ятницю, 15 березня, голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

Він зазначив, що мало хто сподівався, що в таку негоду в Ужгороді відбудеться багатотисячний мітинг, та подякував усім, хто приїхав на акцію «Вставай, Україно!».

«Ми тут для того, щоб сказати, хто в нашій країні керує і яку країну ми хочемо побачити. Ми як опозиція зібралися разом для того, щоб отримати підтримку мільйонів українців, щоб повернути кожному з вас, хто голосував за нас на виборах, ту велику честь, яку ми отримали завдяки цим виборам», - наголосив він.

Голова фракції «Батьківщина» підкреслив, що влада сьогодні має тільки одну мету – «налякати будь-кого, хто встає проти цього режиму, хто каже своє «ні» цьому режиму, будь-кого, хто думає, хто здатний говорити, підняти людей і боротись за свої права»: «Саме тому ми розпочали акцію «Вставай, Україно!» У тому числі завдяки волі кожного з вас, завдяки позиції кожного українця, режим зрозуміє, що він не вічний і що не вони володіють країною, а кожен громадянин держави».

Арсеній Яценюк наголосив, що акція «Вставай, Україно!» має на меті відставку президента Януковича. «Найбільше зло сьогодні в країні – це особисто президент Янукович і Партія регіонів. І вони повинні бути відправлені у відставку».

Джерело: frontzmin.ua

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ