Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

До Землі ближче ніж Місяць підійде 40-метровий астероїд

16 березня, 2019 - 22:51
Фото NASA

 

Астероїд, ширина якого сягає близько 39 метрів, на наступному тижні пролетить повз Землю. Небесне тіло наблизиться до нашої планети на відстань, яка менша відстані до Місяця на десятки тисяч кілометрів.

Про це повідомляє видання Сnet.

Зазначається, що розмір астероїда 2019 EA2 вдвічі перевищує розмір метеора, який впав поблизу російського Челябінська у 2013 році.

Очікується, що астероїд максимально наблизиться до Землі 22 березня, спостерігати за ним можна буде сайті проекту віртуального телескопа.

Астероїд підійде до Землі на відстань 303 733 кілометрів, найменша відстань від Землі до Місяця становить 357 тисяч кілометрів.

Видання зазначає, що астероїд відноситься до малих за розміром. Такі типи метеорів проходять повз нашу планету «досить регулярно», водночас 2019 EA2 підійде до нашої планети досить близько.

Астероїд рухатиметься зі швидкістю 5 кілометрів на секунду, що полегшить спостереження за ним.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ