Найрідкісніша мужність - це мужність думки
Анатоль Франс - французький прозаїк, літературний критик

У Кропивницькому вперше відбувся молитовний сніданок

16 березня, 2019 - 09:44
Фото: Facebook

Спільно помолилися за мир в Україні та процвітання Кіровоградщини представники десяти конфесій, військові, волонтери, громадські діячі та політики.

Першим слово мав духовний лідер кропивничан Єпископ Кропивницький та Голованівський Марк. Він зазначив, що у різноманітті не варто бачити підставу будувати стіну. Мета такого заходу – за спільною трапезою познайомитися зовсім різним людям, знайшовши єдність. «Сьогодні ми будемо молитися за владу, бо ми делегували їй свої повноваження, за мир – це те середовище, в якому ми хочемо перебувати, і за дітей» - зазначив владика Марк.

Ведучими дійства стали відома культурна діячка і волонтерка Анжеліка Рудницька та народний депутат, ініціатор проведення сніданку Олександр Горбунов. Під час заходу слово мали народні депутати, представники духовенства (святі отці з Православної церкви України, Української греко-католицької церкви, Християнської греко-католицької церкви, єврейської общини мiста, мусульманської релiгiйної громади, баптисти, адвентисти сьомого дня, Союз слова Божого України, Християнська Церква перемоги) та  військові. Стоячи і оплесками присутні вітали легендарних військових 3-го полку спеціального призначення ім.Святослава Хороброго, Вадима Довгорука та Василя Петринка. Обидва наші земляки після важких поранень, російського полону та тривалої реабілітації повернулися на службу, для обох Бог і молитва – це набагато важливіше, ніж просто слова.

«Нас усіх об’єднує війна. Там, на війні, молитва присутня завжди. І вранці, і в обід, і ввечері ми молилися. Навіть у 14-му році, коли ми не мали бронежилетів і касок, ми мали молитву і натільний хрестик. З нами Бог і з нами перемога», - зазначив Вадим Довгорук.

Організатори сподіваються, що перший молитовний сніданок у Кропивницькому стане початком традиції проведення подібних заходів.

Інна Тільнова, Кропивницький

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ