Нація - це невсипуща внутрішня «боротьба» сил формотворчих і ідеєтворчих з інертною масою («більшістю») етносу.
Євген Маланюк, український письменник, поет, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

СБУ викрила проросійського інтернет-агітатора

16 квітня, 2019 - 22:27
Фото з сайту "Апостроф"

Співробітники Служби безпеки України, залучені до операції Об'єднаних сил, викрили в Донецькій області антиукраїнського інтернет-агітатора.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Встановлено, що мешканка Маріуполя на персональних сторінках заборонених соціальних мереж розміщувала матеріали із закликами до зміни державного кордону України. Також вона популяризувала терористичну окупаційну владу на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях.

Напередодні виборів президента України жінка в різних групах соцмереж розповсюдила понад дванадцять тисяч повідомлень з закликами до зміни державного конституційного ладу і втручання у виборчий процес.

Діяльність агітатора координували куратори з тимчасово непідконтрольної території України. Певну частину матеріалів для розповсюдження в інтернеті вона отримувала від представників так званого "міністерства інформації ДНР". Під час обшуків співробітники СБУ виявили за місцем проживання зловмисниці комп'ютерну техніку та мобільні пристрої з матеріалами, що підтверджують протиправну діяльність.

В рамках відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України фігуранту справи повідомлено про підозру у вчиненні злочину.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ