Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

Кличко: Можливе закриття Іонинського монастиря на карантин

16 квітня, 2020 - 14:00
Фото: wikipedia.org
Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що наразі на COVID-19 перевіряють іще 32 служителів Києво-Печерської лаври: в них медики взяли зразки на ПЛР-тести, й результати тестування мають надійти до кінця дня.
 
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
 
"У Києво-Печерській лаврі, яку закрили на карантин, тривають протиепідемічні заходи. Також медики контролюють стан хворих із легкою формою вірусу, які лікуються на самоізоляції на території лаври. Всіх служителів оглядають щодня. За необхідності - госпіталізують. 
 
Учора відібрали ще 32 зразки на тестування і відправили їх до лабораторії. Результати тестів мають бути сьогодні", - сказав Кличко під час онлайн-брифінгу.
 
Мер Києва також повідомив, що є випадки захворювань і в Іонинському монастирі.
 
"Там сьогодні працюють санітарні лікарі, й ми розглядаємо питання закриття його на карантин", - наголосив Кличко.
 
Свято-Троїцький Іонинський монастир - чоловічий монастир Київської єпархії Української православної церкви, Московського патріархату, розташований у Києві на Звіринці.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ