Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

Кличко: ЗНО відбудеться у будь-якому випадку

16 квітня, 2020 - 15:25
Фото: Reuters
Зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться, але терміни його проведення залежать від того, коли будуть зняті обмежувальні заходи.
 
Про це заявив мер Києва Віталій Кличко на онлайн-брифінгу, повідомляє Інтерфакс-Україна.
 
"Хочу запевнити, що ЗНО відбудеться у будь-якому випадку, однак терміни його проведення залежать від того, коли закінчаться обмеження. Якщо до початку червня, - тоді ми можемо говорити про проведення пробного ЗНО у червні. 
 
А з 25 червня - основної сесії ЗНО. Якщо ж терміни обмежень будуть продовжені і буде можливість розпочати пробне ЗНО у серпні, то з 25 серпня проведуть основну сесію ЗНО", - сказав Кличко.
 
Мер зауважив, що наразі головне завдання - підготувати випускників до ЗНО, а учнів інших класів - до переходу в наступні класи. 
 
Кличко також нагадав, що учні наразі вчаться дистанційно і додав, що телеканал "Київ" першим почав транслювати відеоуроки для школярів.
 
"Щодня, по чотири уроки на день. Досвід освітнього проекту столиці держава поширила на всю країну в рамках проекту "Всеукраїнська школа онлайн", - зазначив він.
 
Також, Кличко висловив переконання в тому, що вчителі знову із задоволенням зустрінуться зі своїми учнями і швидко наздоженуть все, що пропустили, а також оперативно підготують і якісно проведуть ЗНО, щоб учні старших класів могли вступити до вищих навчальних закладів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ