Фотографія — це медитація в миті.
Ернст Хаас, австрійський і американський фотожурналіст

ГПУ визнала ДНР та ЛНР терористичними організаціями

16 травня, 2014 - 20:10

Генеральна прокуратура визнала самопроголошені Донецьку та Луганську народні республіки терористичними організаціями.

«Генеральною прокуратурою у співпраці зі Службою безпеки України розпочато кримінальне провадження за ст. 258-3 Кримінального кодексу України (створення терористичної організації) за фактами злочинної направленості дій представників так званих Донецької та Луганської народних республік».

Про це сьогодні на брифінгу повідомив перший заступник Генерального прокурора України Микола Голомша, передає прес-служба ГПУ.

«Ми констатуємо, і підтверджуємо слова міністра юстиції про те, що дві так звані «народні республіки» у Донецькій та Луганській областях – це дві терористичні організації, які мають чітку ієрархію, канали фінансування та постачання зброї, - наголосив М.Голомша. - Мета створення цих організацій у цілеспрямованому застосуванні насильства, захопленні заручників, вчиненні диверсій, вбивств та залякуванні громадян».

«Так звані народні губернатори заявляли, що вони діють в інтересах захисту населення цих областей. Проте їхні дії свідчать про зовсім інше. Ми маємо факти переслідування мирних мешканців Сходу України», - сказав він.

Також заступник генпрокурора повідомив, що зараз розроблено план заходів, за якими буде розслідуватись питання причетності до створення цих організацій народних депутатів та депутатів місцевих рад, посадовців усіх рівнів, інших осіб. Окрім того розслідуванню підлягає і питання фінансування цих терористичних організацій

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...