Якщо свобода взагалі щось значить, то це право говорити іншим те, чого вони не хочуть чути
Джордж Оруелл, британський письменник і публіцист

На Одещині сучасну військову базу для морської піхоти планують добудувати до кінця року

16 травня, 2018 - 22:17
Фото: mil.gov.ua

На Одещині планується завершити будівництво сучасної військової бази для морської піхоти ВМС ЗСУ відповідно до стандартів НАТО до кінця 2018 року. Про це сказав заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук, під час інспектування цього будівництва, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

“До кінця поточного року ми плануємо завершити будівництво цієї сучасної військової бази для морської піхоти ВМС ЗС України”, — сказав він.
За його словами, зводяться три казарми для особового складу, чотири гуртожитки поліпшеного типу планування для військовослужбовців служби за контрактом, їдальня на 500 місць, яка буде обладнана відповідно до вимог нової системи харчування.

Також будівельники будують новий медичний пункт з відповідними кімнатами для задоволення санітарно-гігієнічних потреб військовослужбовців, а також триває зведення сучасного фізкультурно-оздоровчого комплексу.

“Проектом передбачено, що спортивна база комплексу дозволить проводити змагання з різних видів спорту не тільки в масштабі Військово-Морських Сил, але й Збройних Сил загалом. Також ця військова база матиме свій власний відкритий футбольний міні-стадіон з штучним покриттям та системою освітлення, баскетбольний майданчик та бігові доріжки. Для духовних потреб морських піхотинців тут зведуть церкву”, — зазначив він.

Шевчук також розповів, що всі нові об’єкти інфраструктури будуються за сучасною технологією сендвіч-панелей: стіни спеціально утеплюють, що дозволятиме навіть взимку підтримувати належний температурний режим.

Також під час будівництва застосовуються енергозберігаючі технології, а це можливість суттєвої економії бюджетних коштів на сплату спожитих енергоносіїв у процесі експлуатації.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...