Якщо свобода взагалі щось значить, то це право говорити іншим те, чого вони не хочуть чути
Джордж Оруелл, британський письменник і публіцист

Суд відмовився зняти звинувачення з Манафорта

16 травня, 2018 - 22:40
Фото: Reuters

Федеральний суддя у вівторок відмовився зняти кримінальні звинувачення з Пола Манафорта - колишнього глави передвиборного штабу президента Дональда Трампа, повідомляє Reuters.

Адвокати Манафорта домагалися зняття звинувачень у відмиванні грошей та інших злочинах. Вони наполягали, що спецпрокурор Роберт Мюллер перевищив свої повноваження, розслідуючи діяльність Манафорта.

Нагадаємо, Пол Манафорт - юрист, лобіст і політичний консультант. З червня по серпень 2016 року обіймав посаду керівника виборчого штабу Дональда Трампа у ході президентських виборів в США. Раніше також працював радником під час президентських кампаній Джеральда Форда, Рональда Рейгана, Джорджа Буша-старшого, Боба Доула, Джорджа Буша-молодшого, Джона Маккейна.

Наразі Пол Манафорт перебуває під слідством декількох федеральних агентств. Він є центральною фігурою в розслідуванні  спеціального прокурора Мністерства юстиції США Роберта Мюллера відносно можливих незаконних зв'язків виборчого штабу Трампа з російським керівництвом.

Крім того, політконсультант знаходиться під слідством за можливі порушення податкового законодавства та відмивання грошей, зокрема й в інтересах Віктора Януковича.

Зранку 30 жовтня 2017 року Манафорт здався ФБР. Йому пред'явлено звинувачення по 12 епізодах. У випадку доведення вини Манафорту загрожує до 80 років позбавлення волі.

Суддя Емі Берман Джексон постановила, що рішення Мюллера було «логічним і доречним» в зв'язку з тим, що в минулому Манафорт працював на колишній проросійський уряд України.

Читайте більше у матеріалі "Дня" "Прокурор Мюллер і його «деолігархізація»".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...