Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Моя команда прагне зробити українську політику “людиноцентриською“, - Вакарчук

16 травня, 2019 - 13:10
Фото politeka.net

Партія “Голос”, що наразі створюється, хоче зробити українську політику орієнтованою на потреби простої людини і прибрати олігархів від політики.

Про це повідомляє Рубрика.

Про це заявив лідер цієї нової партії, музикант і громадський діяч Святослав Вакарчук під час презентації створення своєї політсили.

“Інтереси громадян України – понад усе, екзистенційний вибір України – Європа, один закон для всіх, вільна економіка без олігархів, влада, яка підзвітна громадянам України. Це все – ідеї, деталі цих ідей ми розкриємо згодом, ви побачите їх у нашій програмі”, – наголосив Вакарчук.

Він також додав, що його команда прагне зробити українську політику “людиноцентриською“.

“Нова політика має поставити на перше місце людину з її гідністю, з її добробутом, свободою, безпекою. Не людина заради держави, а держава заради людини – ось наша філософія”, – додав він.

За його словами, причини, що надихнули його йти у велику політику, – це втома від корумпованості влади, яка служить інтересам олігархів.

“Ми всі втомились від того, як робиться політика зараз в Україні, як з економіки вимиваються гроші, осідаючи в кишенях декількох людей, у той час, коли нам не вистачає грошей на освіту, медицину… Ми втомились від того, як політики обіцяють нам перед виборами золоті гори, а потім, отримавши мандат, зраджують нас, переслідуючи власні інтереси”, – наголосив Вакарчук.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ