Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У Німеччині активісти влаштували протест проти «Північного потоку — 2»

16 травня, 2019 - 15:10
Фото Fokus

Активісти на знак протесту проти будівництва «Північного потоку - 2» пробралися на будівельний майданчик в Німеччині, де здійснюється прокладка газопроводу Eugal.

Про це пише німецьке видання Focus.

Вони проникли у ділянку трубопроводу Eugal і розгорнули там банери з написами «Зупинити Північний потік — 2». Мета протесту — загальмувати реалізацію проекту, звернути увагу на його екологічну складову та підкреслити вплив природного газу на клімат.

Це сталося в місті Врангельсбург (федеральна земля Мекленбург - Передня Померанія) недалеко від Грайфсвальда. За словами німецької поліції в трубу діаметром близько 1,4 метри залізло п'ять людей.

Так званий трубопровід Eugal, в який залізли активісти, транспортуватиме російський газ, що надходитиме «Північним потоком-2", з балтійського міста Грайфсвальд до чеського кордону. Відомо, що у Врангельсбургу прокладено вже близько 1,5 км газопроводу Eugal.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ