Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Кольченко зустрівся з матір’ю

16 червня, 2019 - 19:30
Фото ua.krymr.com

Мати українського політв’язня Олександра Кольченка упродовж трьох діб перебувала з сином в колонії в Копійську Челябінської області РФ.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила племінниця Кольченка Анастасія.

“10 червня мама Саші вийшла з колонії після довгострокового побачення, яке тривало 3-ри доби. Це їх 5-а зустріч в неволі. Останнє довгострокове побачення відбулося в липні 2018 року. Саша почуває себе добре, як зазвичай ні на що не скаржиться. Дуже чекав цю зустріч, щоб згадати смак домашньої їжі, яку готувала мама. Російські ЗМІ практично не читає, крім “Нової газети”, з якого і нині вирізають і зафарбовують статті з “забороненою інформацією”. Як завжди задає безліч питань про сім’ю, друзів, ситуацію в світі, а точніше про Україну і Крим. Коли потепліло, почав частіше ходити на прогулянки, грати в волейбол і просто ходити в спортзал. Разом з адвокатом збирається писати клопотання про зміну режиму утримання. Також передає всім привіт і просить писати листи”, – написала вона.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ