Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У МЗС Британії вважають, що ЄС піде на перегляд угоди про Brexit

16 червня, 2019 - 16:24
Фото: Getty Images

Глава МЗС Британії Джеремі Хант вважає, що ЄС готовий до перегляду угоди про Brexit, оскільки "хоче вирішити проблему".

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

На відміну від лідера гонки за прем'єрське крісло Бориса Джонсона, Джеремі Хант, який посів друге місце у першому раунді голосування за майбутнього голову Консервативної партії, не вважає, що Сполученому Королівству конче необхідно вийти з ЄС до 31 жовтня.

Хант сказав, що Євросоюз відкритий для вирішення проблеми з північноірландським "бекстопом"..

"Вони кажуть, що якби до них звернувся британський прем'єр-міністр, у якого були ідеї про те, як вирішити проблему Північної Ірландії, вони були б готові переглянути пакет" – заявив він.

Водночас, міністр зазначив, що у разі відсутності перспективи перегляду угоди він готовий до виходу країни з ЄС без неї.

Раніше в ЄС неодноразово заявляли про те, що текст угоди про Brexit не може бути змінений, однак допускали можливість внесення змін у політичну декларацію про майбутні стосунки між Лондоном і Брюсселем.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ