Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Футболістів юнацької збірної U-20 відзначили державними нагородами

16 липня, 2019 - 17:57
Фото: noc-ukr.org

Сьогодні президент України Володимир Зеленський разом з першою леді Оленою Зеленською відвідали Державне підприємство «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа».

Президент України відзначив державними нагородами спортсменів та тренерів, які стали героями ІІ Європейських ігор, а також чемпіонів світу – футболістів юнацької збірної U-20, повідомляє прес-служба НОК на офіційному сайті.

У супроводі президента НОК Сергія Бубки, міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, та генерального директора олімпійської бази «Конча-Заспа» Андрія Крилюка Володимир та Олена Зеленські відвідали зали спортивної гімнастики, важкої атлетики та греко-римської боротьби, ознайомилися з планами реконструкції, технічного переоснащення та будівництва нових об’єктів на території центру.

Сергій Бубка підкреслив, що вкрай важливо розбудувати в кожній частині держави відповідні олімпійські бази. Володимир Зеленський відзначив доцільність цього стратегічного напрямку і наголосив, що завдання держави у майбутньому поборотися за право проведення Олімпійських ігор в Україні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ