...Від того, скільки цеглинок ворожого муру проб’ємо лезами і кулями, залежить підсумок боротьби.
Юрій Горліс-Горський, український військовий і громадський діяч, письменник

ЄС виділив € 105 млн Україні на підтримку реформ та малого бізнесу

16 липня, 2020 - 14:24
Ілюстративне фото Reuters

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина підписала з Європейською Комісією три угоди на фінансування нових програм допомоги Європейського Союзу для України на загальну суму у € 105 млн.

Про це повідомляє пресслужба Урядового порталу.

Фінансування буде надано в рамках пакету допомоги Євросоюзу Україні, спрямованого на підтримку малого бізнесу, реформ і подолання наслідків епідемії COVID-19.

"Допомога від Європейського Союзу буде спрямована на низку напрямів - від посилення спроможностей органів влади та надання експертних консультацій щодо проведення реформ, до інвестування у малі фермерські господарства та інноваційні гранти для розвитку малих та середніх підприємств. Втілення цих програм стимулюватиме розвиток економіки України, а також дасть змогу ефективніше протидіяти викликам у сфері охорони здоров’я", - наголосила Стефанішина.

Зазначається, що € 60 млн будуть виділені на Програму технічного співробітництва 2020 року для підвищення спроможності органів влади проводити реформи за Угодою про асоціацію, зокрема міністерства отримають експертну підтримку при розробці та впровадженні реформ. Програма також дасть змогу поліпшити якість законодавчих процесів у Парламенті, впровадити необхідні реформи у сфері охорони здоров'я тощо.

Ще € 25 млн будуть спрямовані на реалізацію Програми підтримки Євросоюзу для розвитку сільського господарства та малих фермерських господарств в Україні. Малі фермерські господарства зможуть отримати додаткову грантову підтримку, консультації та нові навички для розвитку власного виробництва і купівлі землі. Крім того, програма дасть змогу удосконалити управління ресурсами у рибному та лісовому господарствах.

У рамках програми "EU4BUSINESS: Підтримка малих та середніх підприємств в Україні" будуть виділені € 20 млн. Програма передбачає надання грантів для інноваційних проектів з розвитку малих та середніх підприємств, створення нових робочих місць та розвитку бізнесу на рівні місцевих громад, а також удосконалення економічної політики у цій сфері відповідно до найкращих міжнародних практик.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ