Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

Порошенко привітав із професійним святом працівників лісу

16 вересня, 2018 - 11:43
Фото: centreforeconics.org

Президент України Петро Порошенко привітав працівників лісового господарства та деревообробної промисловості з професійним святом.

Про це говориться в повідомленні прес-служби адміністрації президента України на офіційному сайті.

"Завдяки вашій відповідальній і наполегливій праці забезпечується зміцнення лісового фонду країни, його відновлення і збереження екологічної привабливості лісів" - зазначає П. Порошенко.

"Переконаний, що ваші професіоналізм, невичерпна життєва енергія та відданість обраній справі і надалі сприятимуть впровадженню сучасних методів ведення лісового господарства і раціональному використанню природних ресурсів для подальшого розвитку і задоволення зростаючих потреб вітчизняної деревообробної промисловості" - підсумував президент України.

Нагадаємо, в третю неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, які піклуються про лісових багатства і сприяють їх раціональному використанню. День працівників лісу заснований Указом Президента України в 1993 році.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...