Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

Постановку п’єси Сенцова "Номери" наполовину профінансує Український культурний фонд

16 вересня, 2018 - 15:47
Фото: AFP

Поставновку п’єси «Номери» українського режисера, політв’язня Олега Сенцова наполовину профінансують з державного бюджету. Український культурний фонд виділить на це 1,9 мільйонів гривень.

Про це йдеться в повідомленні Українського культурного фонду за результатами визначення переможців проектних заявок на фінансування, опублікованому на офіційному сайті.

Загалом на конкурс культурно-мистецьких проектів подали 716 заявок, з них 380 подолали необхідний бар’єр за оцінками експертів.

П’єса Сенцова — серед проектів міжнародної співпраці, який рекомендували для підписання гранту. Як пояснила продюсерка п’єси Анна Паленчук, проект реєстрували як міжнародний, аби у п’єси було більше шансівбути представленою закордоном.

За словами директорки  Українського культурного фонду Юлії Федів, міжнародні проекти, як п’єса Сенцова, на 50% фінансуються за державний кошт, а іншу частину грошей мають знайти виконавці та партнери, передає «Громадське радіо».

За словами продюсерки Паленчук, п’єса має достатню фінансову підтримку.

«У нас є міжнародні партнери, які готові надати нам цю фінансову допомогу. Але хто саме, ми скажемо трошечки пізніше», – сказала вона та зазначала, що гроші надаються після того, як всі сторони підтвердять фінансування.

За словами Паленчук, постановка «Номерів» планується на кінець листопада.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...