Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Батьку Марін Ле Пен висунули звинувачення у розтраті коштів Європарламенту

16 вересня, 2019 - 10:46
Фото з відкритих джерел

Засновнику французької ультраправої партії «Національний фронт» Жан-Марі Ле Пену висунули звинувачення в розтраті коштів Європейського парламенту для оплати праці партійних працівників у Франції.

Про це повідомляє Hromadske із посиланням на Politico.

Повідомляється, що донька Ле Пена Марін, нинішня глава партії, яка була перейменована в «Національне об'єднання», вже була притягнута до кримінальної відповідальності у цій справі. 

За словами адвокатів Ле Пена-старшого, який працював депутатом Європарламенту з 1980-х років до початку цього року, звинувачення йому висунули у п'ятницю.

Адвокат Ле Пена засудив справу як таку, що є «вторгненням судової влади у законодавчу», додавши, що його клієнт «дуже втомився від усього цього».

За словами адвокатів, двоє паризьких суддів допитували 91-річного Ле Пена понад чотири годин про роботу трьох його помічників.

«Слідчі судді ставлять багато питань про справу, яку я вважаю політичною аферою», — сказав Ле Пен.

Ультраправий політик постане перед суддями 25 жовтня.

Нагадаємо, партія «Національне об’єднання» Марін Ле Пен, яка є прихильницею Росії і визнає анексію Криму, перемогла на виборах до Європарламенту у Франції.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ