Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Іран і США заявили, що перебувають у військовій готовності

16 вересня, 2019 - 11:57
Фото з відкритих джерел

Командувач Повітряно-космічними силами “Корпусу вартових ісламської революції” (КВІР) Амір Алі Хаджизад заявив, що американські військові обʼєкти перебувають у зоні досяжності іранських ракет, а його країна готова до повноцінної війні.

Про це пише DW.

“Американські військові бази й авіаносці, які розташовані в радіусі 2 тис. км від Ірану, перебувають у зоні досяжності наших ракет”, — сказав Хаджизад.

За його словами, іранські ракети були націлені на американські військові бази в Катарі, ОАЕ й Омані.

Він також додав, що Іран готовий був вразити ці цілі ще в червні, коли США заявили про збитий іранською ракетою дрон типу Navy MQ-4C Triton у міжнародному повітряному просторі над Ормузькою протокою.

Натомість, Дональд Трамп у своєму Твіттері заявив, що вони знають, хто стоїть за атаками на саудівські нафтові об’єкти і знаходяться “в бойовій готовності”.

“”Видобуток нафти в Саудівській Аравії зазнав нападу. Є підстави вважати, що ми знаємо винного, знаходимося в бойовій готовності в залежності від перевірки, але чекаємо від Королівства інформації про те, хто, на їхню думку, здійснив атаку, і на яких умовах ми будемо діяти!”, – пише Трамп.

 

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ