Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Новий міністр оборони відвідав район ООС

16 вересня, 2019 - 19:38
Фото прес-центру ООС

Новий міністр оборони України Андрій Загороднюк і начальник генштабу – головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Руслан Хомчак відвідали район проведення операції Об’єднаних сил.

Про це передає штаб ООС.

Повідомляється, що протягом перебування в районі проведення операції Об’єднаних сил міністр оборони, начальник Генштабу і командувач Об’єднаних сил відвідали близько десяти передових позицій підрозділів вздовж всієї лінії зіткнення.

Зазначається, що міністр оборони зокрема відвідав контрольні пункти в’їзду-виїзду, де ознайомився з порядком переміщення громадян України через лінію розмежування, ознайомився з підготовчими заходами щодо готовності української сторони до розведення сил і засобів.

Андрій Загороднюк — з 29 серпня 2019 р. міністр оборони України. Український підприємець, з 2014 р. волонтер, з 2015 р. керівник, потім — член проектного офісу реформ при Міністерстві оборони України, з липня 2019 р. — член наглядової ради “Укроборонпрому”.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ