Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Паралімпійська збірна України посіла перше місце на ЧС із плавання

16 вересня, 2019 - 22:31
Фото new.paralympic.org.ua

Паралімпійська збірна України з плавання завоювала 55 медалей на чемпіонаті світу у Лондоні, що дозволило посісти перше місце у загальному заліку.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Паралімпійська збірна України з плавання повернулась у Київ з Лондона, де виступала на чемпіонаті світу. Українські плавці зайняли перше місце у медальному заліку, маючи в активі 55 медалей, серед яких 17 золотих, 22 срібних і 16 бронзових.

"Враження неймовірні, адже команда показала феноменальний результат, у нас найбільша кількість медалей і ліцензій! Однак, часами помітно, що суддівство проти нас. Уявіть собі, спортсмен, який виходить на дистанцію, він готувався 4-7 років, а його знімають з дистанції, бо шапочка не так одягнута. Справа не в тому, що вдягнута технічно погано, а тому що реклама з іншого боку... Наші спортсмени - виховані проблемами", - прокоментував перемогу Президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич.

За підсумками чемпіонату світу із плавання збірна України здобула 18 ліцензій для участі в Паралімпійських іграх у Токіо.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Еспресо