Егоїзм — першопричина раку душі.
Василь Сухомлинський, відомий український педагог

Звільнені з РФ українці отримали нові біометричні документи

16 вересня, 2019 - 11:51
Фото: dmsu.gov.ua

Військові моряки та політв'язні, які втратили свої документи під час перебування у полоні або тримання в ув'язненні на території Російської Федерації, уже отримали нові паспорти громадянина України у формі ID-картки та паспорти громадянина України для виїзду за кордон.

Про це повідомляє прес-служба ДМС України на офіційному сайті

Для зручності та оперативності оформлення нових документів Державна міграційна служба України організувала за допомогою Центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс» виїзд мобільного пункту до місць, де звільнені українці перебувають на лікуванні.

Важливо, що реалізація даної ініціативи стала можливою завдяки тісній взаємодії керівництва Міграційної служби, Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, а також оперативній та чіткій роботі працівників Центрального міжрегіонального управління ДМС України у м. Києві та Київській області та Центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс», залучених до процесу оформлення нових документів.

Зазначимо, що оперативності процесу оформлення паспортних документів сприяла тісна співпраця з Державною податковою службою України, яка допомогла звільненим українцям отримати реєстраційні номери облікової картки платника податків (РНОКПП).

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ