Нехай наповнить душу святе прагнення не задовольнятися посереднім, а стреміти до найвищого і з усіх сил намагатися його досягнути — адже можемо, коли захочемо!
Джованні Піко делла Мірандола, італійський мислитель та філософ епохи Відродження, представник раннього гуманізму

Новим прем’єром Японії став Йошіхіде Суґа

16 вересня, 2020 - 11:12
Фото: Reuters

Лідер правлячої Ліберально-демократичної партії Японії Йошіхіде Суґа обраний новим прем'єр-міністром країни.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Kyodo News.

Як зазначається, його кандидатуру підтримала більшість депутатів палати представників парламенту Японії – за нового прем'єра проголосували 314 парламентаріїв з 465. Також Суґа набрав більшість голосів у палаті радників Японії – 142 з 245.

Він пообіцяв продовжити політику свого попередника Сіндзо Абе, зокрема, реалізувати заходи щодо пом'якшення кредитно-грошової політики, зниження дефляції і стимулювання економіки. Крім того, він повідомляв про додаткові заходи підтримки національної економіки.

Очікується, що пізніше у середу після оголошення нового складу кабінету уряду у Токійському Імператорському палаці пройде інавгурація Йошіхіде Суґа та його пресконференція.

Раніше Йошіхіде Суґа обіймав посаду головного секретаря Кабінету міністрів з грудня 2012 року. Він працював міністром внутрішніх справ та комунікацій з вересня 2006 року по серпень 2007 року.

Як повідомлялося, 28 серпня прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе оголосив, що йде у відставку через погіршення стану здоров'я.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ