Гідність держави зрештою залежить від гідності особистостей, які її створюють.
Джон Стюарт Мілль, британський філософ, політичний економіст XIX століття

Україна й Латвія домовилися про продовження скоординованої взаємодії у міжнародних інституціях

16 жовтня, 2019 - 14:20
Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський та Президент Латвійської Республіки Егілс Левітс домовилися щодо продовження скоординованої взаємодії двох держав у міжнародних інституціях.

Про це повідомив Володимир Зеленський за підсумками переговорів у Ризі, пише Офіс Президента.

«Сьогодні ми домовилися продовжити скоординовану взаємодію наших держав у міжнародних інституціях – ООН, Раді Європи, ОБСЄ, а також у форматах міжпарламентської взаємодії», – констатував він.

Окрім цього, Президент Латвійської Республіки Егілс Левітс наголосив на підтримці територіальної цілісності та суверенітету України й невизнанні анексії Криму.

«Ми підтримуємо Україну в намаганні стабілізувати ситуацію в регіоні (на Донбасі. – Ред.) та налагодити мир у своїй країні», – сказав Егілс Левітс.

Також Президент Латвійської Республіки зазначив, що під час зустрічі з Володимиром Зеленським обговорювалися реформи, які втілюються в Україні. «Ми дуже високо цінуємо намагання Президента, парламенту реалізувати реформи, які принесуть позитивні результати й наблизять Україну до євроатлантичної інтеграції», – зазначив Президент Латвії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ