Хто пожертвував свободою заради безпеки, не заслуговує ні на свободу, ні на безпеку.
Бенджамін Франклін, американський учений-фізик, державний діяч, дипломат і публіцист.

Україна та Туреччина уклали низку угод у галузі оборони

16 жовтня, 2020 - 22:35
Фото: ОПУ

Під час офіційного візиту української делегації до Туреччини було досягнуто низки домовленостей у військово-оборонній галузі.

 Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Міністр оборони України Андрій Таран та голова Державного агентства з питань оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаїл Демір підписали Меморандум про наміри між Міністерством оборони України та Державним агентством з питань оборонної промисловості Турецької Республіки про проекти в галузі оборонно-промислових проектів. Меморандум відзначає прагнення України й Туреччини розвивати свої оборонно-промислові програми та зміцнювати оборонні спроможності, а також встановити взаємовигідну довгострокову співпрацю на основі взаємоповаги та врахування інтересів один одного",  – мовиться у повідомленні.

Зокрема у документі йдеться про наміри сторін реалізувати спільні проєкти з будівництва бойових кораблів, БПЛА та турбінних двигунів.

Таран та міністр національної оборони Туреччини Хулусі Акар підписали рамкову військову угоду

"Угода укладається з метою створення правових засад для розширення та поглиблення чинного українсько-турецького співробітництва у сфері оборони, а також визначає порядок такої співпраці. Документ, зокрема, визначає напрями співпраці, принципи співробітництва, режим безпеки класифікованої інформації, порядок обміну розвідувальною інформацією, правове регулювання діяльності фахівців, відряджених кожною зі сторін, відшкодування можливих збитків, порядок вирішення спорів тощо", – повідомили у ОП.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ